SOSYAL MEDYA YÖNETİMİNİZ BİZDE

Kıbrıs’ın Sosyal Medya Yönetim Uzmanı

Yine içerik yönetim yazılımı olarak kullandığımız MPress, eşsiz, çok güçlü bir SEO aracına sahiptir ve bir çok ayarı otomatik olarak yapar.

ŞİMDİ ESAS OYUN BAŞLADI

Sosyal medya artık sadece eğlence amacı ile kullandığımız web siteleri olmaktan çıktı. Sosyal mecralar markalar için çok ciddi pazarlama aracı haline geldi. Ancak başarılı bir sosyal medya pazarlama, planlı ve bilinçli bir iletişim planlaması ile mümkün olmaktadır.

Sosyal medya iletişimi, markanıza uyumlu tüm sosyal mecralar üzerinde yapmış olduğunuz iletişim anlamını taşır. Bu süreçlerin bilinçli ve etkili biçimde yönetilmesi işine sosyal medya yönetimi denir.

Sosyal medya yönetiminde en önemli ve yaygın kullanılan mecralar, Facebook, Twitter, Linkedin, Youtube, Instagram olarak sayılabilir. Bu mecralarda, metin ve görsellerin hazırlanması, kampanya ve yarışmalar, aplikasyonlar gibi tüm işler ekibimiz tarafından yapılır.

MediaClick sosyal medya uzman ekibi, sosyal medya yönetimi, reklamları ve danışmanlık hizmetlerini sizin için uygun fiyatlarla yapmaktadır.