E-MAIL MARKETING DE DENİLİR

Kıbrıs’ın E-posta Pazarlama Firması

Yine içerik yönetim yazılımı olarak kullandığımız MPress, eşsiz, çok güçlü bir SEO aracına sahiptir ve bir çok ayarı otomatik olarak yapar.

E-POSTA'LARA SİZ HÜKMEDİN

E-posta pazarlama (E-mail marketing) , öncelike e-postaların (e-bültenler) hedef kitleye yüksek inbox oranı ile ulaştırılması ile başlar. Ancak, kurumun müşterilerine sadece e-posta göndermesinden ibaret değildir.

E-posta pazarlama, bültenin profesyonelce hazırlanması, metin ve başlıkların planlanması, gönderilen e-postanın takibi, raporlaması, çıkan sonuçlara göre yeniden aksiyon alınması işlerinin tümünü içerir. Örneğin, e-posta gönderisindeki tıklama hareketlerine göre, doğru kişilere doğru ürünlerin yeniden postalanarak, çapraz satışlar yapılması bir e-posta pazarlama faaliyetidir. Tüm bu pazarlama aktiviteleri, güçlü bir yazılım altyapısı ile mümkün olmaktadır.

Tüm bu süreçler, basit bir e-posta gönderiminden çok öte bir know-how ve teknoloji barındırmaktadır. Mor Damla |create difference ekibi, e-posta pazarlama konsunda müşterilerine katma değer oluşturacak çözümler sunmaktadır.