KENDİMİZİ TANITALIM

Kıbrıs’ın Web Yazılım Firması

Çok Havalı Oldu ama, “Bütünleşik Dijital İletişim Ajansı” yız …

İŞTE WEB TASARIM FİRMANIZ!

Mor Damla |create difference, 2006 yılından bu yana 360 derece bütünleşik dijital iletişim hizmeti veren bir ajanstır. Mor Damla |create difference, kurulduğu günden bu yana uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih etmiştir. Sadece yaptığı işlerin kalitesi değil, bu ilkeli duruşu da rakiplerinden farklılaşmasını sağlamıştır.

4 Dikeyde Uzmanlaştık !

Bünyemizde 4 ana hizmet kolunda departmanlar ve bu departmanlarda uzman çalışma arkadaşlarımız bulunmaktadır.
Arayüz kodlama ve tasarım departmanımız, arayüz tasarımı, web tasarımı, mobil tasarımlar ve aplikasyonlar, mobil cihazlara uyumlu web siteleri, banner ve mailing tasarımları gibi dijital tasarımlar  üretmektedir. Arayüz kodlama işlerimiz HTML5 valid olarak yapılmaktadır.
Yazılım departmanımız, e-ticaret uygulamaları (b2b ve b2c), intranet ve extranet uygulamaları, şirket içi yazılımlar, web projeleri gibi her türlü web üzerinde çalışan yazılımları üretmektedir. Yazılım dili olarak açık kaynak kodu ve PHP’yi tercih ediyoruz.

Yapım İşi Tamam, Ya Sonra?

Arama motoru pazarlama departmanımız ise, yapım işi bitmiş internet sitelerinin arama motorlarındaki başarısını arttırmak için, Adwords ve SEO konularında destek vermektedir.
Sosyal medya departmanımız, yapım işi bitmiş internet sitelerinin sosyal mecralardaki tanınırlığını arttırmak ve sosyal medya iletişimini planlayıp yönetmektedir.

Çorbada Tuzumuz Oldu !

Dijital pazarlama ekibimiz tecrübesini zaman zaman yaptığı eğitimlerle paylaşarak sektörümüze de katkıda bulunmaktadır. Kurucularımız ve uzmanlarımız çeşitli televizyon kanallarında, zaman zaman ofisimizde eğitimler verdi. Böylece dijital bilincin yaygınlaşmasında katkımız, çorbada az da olsa tuzumuz olsun istedik.

Uzun Lafın Kısası…

Siz de dijital de etki bırakacak bir proje peşindeyseniz, bütünleşik bir dijital pazarlama planına ihtiyacınız varsa, amca dayı yeğenle bu iş olmayacak diyorsanız, kaliteli işlerin de ucuz olmayacağını anladıysanız, sizle tanışmaya can atıyoruz.