KURUMSAL WEB SAYASI

Kıbrıs’ın Kurumsal İnternet Yazılım Firması

Ve şimdi işiniz gerçekten var olacak. Eksik yok…!

KURUMSALLARIN GÜÇLÜ WEB SAYFASI OLUR

Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir.

Günümüzde kurumsal internet sitelerinin bir çoğu, site yöneticisi tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. Bu sitelerin arka planında içerik yönetim sistemi (IYS) veya Content Management System (CMS) olarak adlandırılan yazılımlar bulunmaktadır. Bu yazılımlarla çalışan internet sitelerine halk arasında güncelleme panelli internet siteleri de denilmektedir. Bu yazılımların ilk sahip olma maliyetleri olsa da ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir.

Mor Damla |create difference, kendi bünyesindeki yazılım mühendisleri tarafından geliştirdiği MPress yazılımı ile müşterilerine, stabil, sorunsuz ve esnek bir IYS yazılımı sunmaktadır. Kurumsal web tasarım için MPress® kullanmak, güncelleme kolaylığı sağlar.

Mor Damla |create difference, profesyonel tasarım anlayışı ile, brief aşamasından test aşamasına dek, projenizi özenle ve titizlikle tamamlar. Kurumsal web tasarım projelerinde bir çok ulusal marka Mor Damla |create difference’e güvendi, sıra sizde…